13.2.2018 - Zápis do mateřské školy pro školní rok 2018/2019

vložil/a Renata Záhorská

Vážení rodiče,

ředitelství ZŠ a MŠ Ostrovačice oznamuje, že zápis dětí do mateřské školy pro školní rok 2018/2019 se uskuteční 9. 5. 2018  od 15:00 do 17:00 hodin v zasedací místnosti městyse Ostrovačice (vchod z parkoviště za kostelem).

Co s sebou k zápisu?

  • občanský průkaz jednoho ze zákonných zástupců
  • kopii rodného listu dítěte

Rozhodnutí o přijetí dítěte do MŠ bude oznámeno do 30 dnů zveřejněním seznamu přijatých dětí v mateřské škole a na webových stránkách ZŠ a MŠ  po dobu 15 dnů. Rozhodnutí o přijetí, ev nepřijetí, si zákonný zástupce osobně vyzvedne u vedoucí učitelky mateřské školy.

Upozorňujeme zákonné zástupce, že s účinností od 1. ledna 2017 je stanoveno dětem, které dosáhnou pěti let do měsíce září, nastoupit v následujícím školním roce k povinnému předškolnímu vzdělávání.

Všechny potřebné tiskopisy obdrží zákonní zástupci při zápisu.

Kritéria pro přijetí jsou k nahlédnutí na stránkách www.zsostrovacice.cz, sekce MŠ – Dokumenty.