7.10.2019 - Pro zájemce o historii – Dějepisné dílny

vložil/a Renata Záhorská

Kdo má rád historii, případně chodil v minulých letech do dějepisného kroužku, může v tomto školním roce navštěvovat tzv. Dějepisné dílny. Probíhat budou nepravidelně, a to odpoledne ve všední den (pravděpodobně ve středu), nebo o víkendu.

Na své si přijdou ti, kteří rádi modelují, malují, poznávají dějiny netradiční formou, chodí na výstavy.

Budeme vyrábět z pálené hlíny sošky, repliky nástrojů, středověké šperky z papíru, vařit podle starých receptů, navštěvovat památky, a muzea v okolí, výstavy v Brně, Praze, Olomouci či Znojmě.

Vše o konání dílen najdete na nástěnce v přízemí, budova B (datum, čas, poplatek za materiál, cenu jízdenky a vstupenky na akci, pomůcky, které si donesete…), listinu zájemců. Konání dílen včas připomenu ve školním rozhlase.

                                                                                              Mgr. Zdeňka Müllerová